| illydiamond a întrebat:

Am achizitionat de curand o plasma Samsung, iar acum imi apare SISTEM DEMODULATOR pe toate canalele in afara pe cele de radio.E destul de ciudat pentru ca avem contract cu UPC pentru un televizor, dar mai avem o plasma care merge de foarte mult timp fara probleme si acum si acolo este aceeasi problema.Ce pot face?

2 răspunsuri:
| BANN3R a răspuns:

Suna la ei...

| alexasjfjgjeohw a răspuns:

Du-te la ei si zile sa iti faca plasma si daca nu vor dale plasma aia in cap! daleo daleo daca nu tia doto buna