| crooker a întrebat:

Am achizitionat recent telefonul LG KP 500 cu tot cu card de memorie de 2GB, iar aproximativ de vreo 2-3 saptamani (sau chiar de mai mult timp) nu mai recunoaste cardul.
Cand inserez cardul in telefon si dau la setari sau la documente personale nu recunoaste cardul.
Iar de ex daca pun cardul intr-un Nokia imi cere un cod. (desi eu nu am pus niciun cod la card)
Am incercat sa il formatez dar nu a mers.

As dori sa va intreb daca se poate face ceva in privinta asta... sau ar fi indicat sa cumpar alt card de memorie?

2 răspunsuri:
| UNfriendLY a răspuns:

La ce te asteptai de la un Lg kp500... stai linistit asta e doar inceputul hehe.

| Samarra a răspuns:

Am patit si eu asta...trebuie sa-ti iei alt card.