| anonim_4396 a întrebat:

Am aflat ca La La band din pariu cu viata este o trupa adevarata! Cum au ajuns asa actori dupa aia o trupa ce mai e si asta?

Răspuns Câştigător
| xXAMAXx a răspuns:

Ei sunt alesi din toamna printr-un mare castig. Unde cele mai bune voci de tineri sa adunat intr-o trupa = la la band. Fundita

| xXAMAXx a răspuns (pentru xXAMAXx):

Multmesc pentru fundita...

3 răspunsuri:
| DidiChanx3 a răspuns:

Ce intrebare e la fel ca si rebelde pariu cu viata este de fapt un musical asa ca e normal sa se canmte iar in privinta trupei au decis sa ia cele mai bune voci si sa formeze o trupa fundita puppy dog eyes

| LovelyBoy a răspuns:

Eu stiu ca initial au fost o trupa, iar cei ce au facut filmul aveau nevoie de actori si cantareti buni si i-au ales pe ei. Acum ce zici au facut o alegere buna?