| adelinuta70 a întrebat:

Salut !
As avea nevoie sa imi zice-ti un site de unde pot gasi sa comand o cana cu trupa lala band .cu actori care joaca in pariu cu viata .sad
sau chear un magazin in care sa gasesc ... multumesc !

Răspuns Câştigător
| sugababe2000 a răspuns:

Se vor pune in vanzare pe data de 11 Martie, cand vor tine cei din trupa La La Band concertul. Dupa aceea s-ar putea sa fie puse in vanzare pe net si prin anumite magazine. Sper ca te-am ajutat.

1 răspuns:
| GummyBear05 a răspuns:

Eu cred ca mai usor e sa mergi la magazine de gen carrefour la alea cu lucruri personalizate si iti pui poza cu ei cred ca ar fi mai simplu, parerea mea