| anonim_4396 a întrebat:

Am avut anitivirus nod32 si mi-a expirat mi-am bagat altu si acum nu mai pot sa intru in niciun program imi apare o pagina neagra nici nu pot sa citesc pe ea ca imediat dispare este o pagina cum ar fi aceea de la run cand intrii in start si dai run si am incercat sa reinstalez windowsul dar cand intru in el imi apare aceea pagina
vreau raspunsuri urgentee

Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| mrsolo a răspuns:

Wow e vehemente un virus, ce te-as sfatui eu sa nu mai folosesti nod32 ci AVG antivirus free 9, instaleaza windowsu pune calculatoru sa buteze dupa cd dupa care dai un restart si apasa enter cand zice press anny key to boot from cd, sper de acolo sa te descurci!