| Ashima a întrebat:

Am avut un vis urat, dadeam sa adorm si era un baiat si o fata nu stiu ce le-am spus lor dar mi-au aparut niste fotografii cu un baiat si o fata si dupa am auzit o fata ca plange si dupa am paralizat timp de 5-10 secunde nu puteam sa ma misc, dupa mi-am revenit, ce ar putea sa insemne?

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nimic, visele nu înseamnă nimic.

| Ashima explică (pentru CristiDinBucuresti):

Dar atunci de ce am paralizat 5 secunde nu puteam sa misc nimic nici gura nu puteam sa vorbesc nu puteam sa fac nimic

| D3I3 a răspuns (pentru Ashima):

E complet normal, abia ce te-ai trezit. Se întâmplă și cu mine de multe ori.
Băiatul și fata erau un vis, probabil speriată de fata care plângă te-ai trezit. Dar "era paralizată", de fapt având doar corpul amorțit.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Ashima):

De frică

| MarinasChristy a răspuns:

Ca ai visat urat