| SuperFraTele a întrebat:

Am avut windows 7 si acum vreau sa imi instalez xp, dar nu imi permite sistemul.Imi da eroare no driver found.Ma poate ajuta cineva (repede).Dau funda

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Ai HDD pe SATA! XP-ul nu stie nativ SATA, iti trebuie drivere dedicate placii tale de baza, care le instalezi atunci la inceput cand iti spune "Press F6". Numai meseriasi pe aici!

5 răspunsuri:
| nonameih0000 a răspuns:

Nu stiu, dar eu vreau windows 7 si sa te inreb: De ce vrei sa il schimbi?

| SuperFraTele explică (pentru nonameih0000):

In opinia mea are cateva baguri foarte nesuferite

| florinmarius20 a răspuns:

Xp-ul e original sau de pe net piratat?

| florinmarius20 a răspuns:

Daca e piratat schimbati-l, descarcati altul ca si xp-ul asta e de mai multe tipuri

| Kaveri a răspuns:

Aia nu este eroare, iti spune clar nu ai drivere.