| iulianiulian17 a întrebat:

Am card de student facut la BRD si mi-a pus bursa pe el, pot sa scot banii de la alt bancaomat de exemplu BCR?

4 răspunsuri:
| Teresa a răspuns:

Poti scoalte bani de la orice bancomat, dar daca scoti de la BRD comisionul este 0(nu isi opreste bani in plus), pe cand daca scoti de la alta banca au un comision de x% din suma pe care o scoti (x depinde de la banca la banca, in general 1-2%)

| LittleBugsBunny a răspuns:

Da, dar alte bancomate decat cele la care ai card iti vor percepe o taxa mai mare decat bancomatele brd. Poti scoate bani de la orice bancomat happy

| geronimo11 a răspuns:

Da, poti. Doar ca ti se va aplica o taxa la alt bancomat decat BRD

| iulianiulian17 explică:

Cui sa-i dau funda pana la urma?