| JusTPauL a întrebat:

Am citit undeva ca nu se poate face parteneriat direct cu youtube, doar prin retele, cum vine asta?

Răspuns Câştigător
| VitalyDeMarco a răspuns:

RASPUNSUL TAU ESTE IN ACEST VIDEO:
http://www.youtube.com/watch?v=7AbGZWt9wG8

| JusTPauL explică (pentru VitalyDeMarco):

Chiar astazi am dat din greseala peste social blade si TGN, de Machinima am dat mai demult dar n-am prea inteles nimic de la ei. Mersi oricum.

| VitalyDeMarco a răspuns (pentru JusTPauL):

In video-ul de mai sus intelegi tot ceea ce te intereseaza... urmeaza toti pasii de acolo si vei reusi, daca nu intelegi chiar nimic cauta-ma pe facebook ai linkul in descriere.

| JusTPauL explică (pentru VitalyDeMarco):

Asta da dar momenta nu pot aplica pentru parteneriat.
Nu am 500 de abonati sau 1000 de vizite/zi plus de asta nu am cine stie ce mareriale ba chiar unele ar putea incalca regulile. Oricum daca e ceva, stiu unde sa te caut.

| VitalyDeMarco a răspuns (pentru JusTPauL):

Sigur... te ajut cu placere. Multa bafta

6 răspunsuri:
| zinedinzidan a răspuns:

Pai din cate stiu eu poti fi independent sau poti fi partener cu anumite retele, cum ar fi machinima care este printre cele mai bune, adica sa devii partenerul lor si iti este mai usor.Dar pentru asta trebuie sa ai vechime, multi videoclipuri si multi subscribers.

| JusTPauL explică (pentru zinedinzidan):

Pay eu vreau sa imi fac contul de youtube eligibil si nu pot sa aplic direct la youtube, doar daca merg in Italia, Franta sau printr-o retea. N-am auzit de machinima habar nu am cu ce se ocupa.