| Larisukaaa a întrebat:

Am comandat pe 27 aprilie de pe siteul www.librarie.net.Intrebarea e daca se pun sau nu si zilele de weekend la perioada de asteptare care e de aproximativ 4 zile prin posta.Astazi am primit un email in care zicea :comanda a fost onorata.Mentionez ca pe site spunea ca ajunge in patru zile dar nu scria nimic de zilele nelucratoare.DAU FUNDA celui mai lamuritor raspuns

1 răspuns:
| gabrriela a răspuns:

De obicei ar fi trebui sa specifice daca sunt incluse si zilele nelucratoare, in plus posta nu vine niciodata duminica.