| TaZManik a întrebat:

Am cumparat pe 30 noiembrie de pe site-ul asta http://www.miniinthebox.com si nici pana acum n-a ajuns comanda, dar pe site-ul curierului scrie de pe 14 decembrie: Your parcel has arrived at your Postal Distribution Center and will be delivered to you in 2 to 3 days.

Ce este de facut?

1 răspuns:
| mariusmac85 a răspuns:

Buna ziua si ti-a venit pana la urma coletul ca vad ca asta e intrebare de prin decembrie 2013
ai platit deja sau urma sa platesti? e cam teapa cu astfel de site-uri