| dinamo33 a întrebat:

Am cumparat un laptop acer aspire 5755, si nu-mi merge wirellesul, imi apare UNIDENTIFIED NETWORK, no network acces.am net de la romtelecom, iar routerul este HUAWEI HG655b. ce pot sa fac? va multumesc.

1 răspuns:
| angel74dm a răspuns:

Intră pe net, acolo îţi scrie "Page not found". Sus în bară, unde scrii de obicei www.youtube.com, de exemplu, scrii: 192.168.1.1 Asta e pagina lu' Huawei. Apoi suni la 1930, şi intri cu un expert de-acolo în direct, care-ţi spune paşii, tr să bagi ceva coduri în 2-3 locuri şi userul tău şi parola. Nu-i greu, durează 3 minute. Baftă!