| anonim_4396 a întrebat:

Am depus cerere pentru "bani de liceu" la scoala... dar in cererea aia care o pui pentru dosar am gresit la unitatea de invatamant, am scris din greseala judetul, si am taiat si am scris sub... e posibil pentru atata sa nu mi o ia in considerare?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu este posibil, nu este o greseala de fond si ai corectat-o, asa ca daca indeplinesti conditiile o sa primesti banii. Numai bine!

3 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Nu este o problema! Iti faci griji inutil! Important este sa indeplinesti criteriile pentru care se acorda acest ajutor "bani de liceu ".

| HaiHui4Ever a răspuns:

La ce sictir au functionarii nici nu o sa observe! iti vei primii banii

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca cauta motive sa nu iti dea banii, or sa se foloseasca de greseala asta. In caz contrar, nu