| nicole_2751 a întrebat:

Am descarcat browser-ul Rockmelt. S-a instalat fara probleme, s-a deschis.doar ca imi da eroarea 138, unable to acces network(...). Am cautat pe internet o solutie, dar m-au bagat in Peerblock si alti termeni.Intrebarea mea este daca nu exista si alt mod de-a-l face sa functioneze, fara sa-mi dezacivez programele anti-spyware/malware/virus/etc.{nu doresc alt browser, sper sa nu va treaca ideea sa-mi sugerati IE, Chrome, Mozzila, sau mai stiu eu ce}Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| AlexanderAdrian a răspuns:

1. mie imi functioneaza perfect, ai ceva probleme cu windows-ul sau cu routerul, firewall-ul.
2. vezi nu injura restul browserelor ca Rockmelt e un proiect al celor care au facut si Google Chrome. Vezi acolo la meniul About si te lamuresti