| spirt1 a întrebat:

Am deschis din nou acest subiect deoarece nu am primit raspunsuri care sa ma lamureasca cum se rezolv problema.

Cand instalez Windows 7 se blocheaza la "completing installation" si asa ramane 2 ore si nu se intampla nimic.Am incercat cu 2 versiuni dar degeaba. Tin sa spun ca am mai avut windows 7 pe pc.Nu am schimbat nimic de atunci la el, Doar ia-m pus o placa de sunet 5.1.

PC meu are:2 Ghz 3000+ Amd Athlon, 1 Gb ram, 250 Gb hdd, placa video nividia 7300/7200(512 mb), placa de sunet "Sound Maker Value 5.1". Astept raspuns.

Dau fundita :

2 răspunsuri:
| educatie2021 a răspuns:

Am cam aceeasi config ca a ta si la mine a durat 30 d minute instalul (maximn). cauta un cd/dvd care s mearga (eu banuiesc ca e vorba d cd-urile d pe care il instalezi)

| ByoEdyy a răspuns:

Scimba Windows-ul cu ul alt Windows 7 ideal ar fi Ultimate sau Home! Eu iti recomanda Windows SP3 Turdo 3D pasta il am si eu! Bafta!