| SloataDaniela a întrebat:

Am făcut aplicația myelecrica și nu îmi dă voie să mă loghez pentru a folosi aplicația. Ce trebuie sa fac?

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

La Electrica Furnizare a fost intrerupta aplicatia de la 1.01. 2024 si spuneau ca din cauza ca fac modificari informatice si se va relua aplicatia dupa 15 februarie.
Eu aveam de multi ani aplicatia dar acum, daca vreau sa intru, imi spune ca nu exista. Probabil inca nu si-au pus la punct sistemul informatic.