| F4T4L a întrebat:

Am Samsung Galaxy Note 2 si mi-am descarcat gta san andreas si sd data (9 parti). Leam pus in obb si le-am dezarhivat.Cand intru pe el imi apare sa ma loghez sau sa selectez offline.Cand selectez Offline zice ca aplicatia Gta San Andreas s-a oprit din pacate.Imi spuneti va rog ce trebuie facut ca sa mearga? Dau funda +vot
P.S:Am android 4.3 pe el

3 răspunsuri:
| RoIT a răspuns:

Este posibil ca telefonul respectiv sa nu suporte jocul adica sistemul android sa aiba bug-uri.

| cypryanustraceurul100 a răspuns:

Aceiasi problema o am si eu dar cu galaxy note 3 si oricum romanian eu cred ca note suporta jocul si nici eu nu stiu cum sa rezolv aceasta pb

| Ny_Da_1983 a răspuns:

Am un Allview A4You Android 4.4.2
am descarcat gta:sa imi porneste dau pe offline si mi se stinge jocul... de ce?