| madboy8 a întrebat:

Am facut o fotografie cu un Nokia n73 si din pacate nu mi-a iesit cum as fi vrut, de aceea vreau sa o clarific, sa se inteleaga perfect. Era si putin intuneric deci nu se intelege foarte bine! Ma poate ajuta careva? Vreau un raspuns clar, iar cine nu are nici cea mai vaga idee il rog sa nu raspunda! happy

Răspuns Câştigător
| flaviak a răspuns:

Cel mai bine incerci cu photo scape sau photo shop daca stii sa le folosesti thinking

2 răspunsuri:
| Teardrop:] a răspuns:

Ai putea incerca cu un program de modificat poza...pentru a face poza mai luminoasa pentru a se intelege ceva...[ex:photo scape, photo shop, picasa etc.]

| madboy8 explică:

Stiu dar cum ca nu ma pricep foarte bine la photoshop, mie nu imi trebuie mai luminoasa, doar sa se inteleaga ceea ce am fotografiat!