| mili_8806 a întrebat:

Am fifa 10, si am o problema: nu se baga in bara. Apas butonul Winows de pe tastatura si nu intra in bara, nu se minimalizeaza, ceea ce este o problema deoarece nu prea pot sa joc cu prieteni. Va rog sa ma ajutati!

Răspuns Câştigător
| Yuji a răspuns:

Dai alt+tab.

3 răspunsuri:
| CapitanuSemafor a răspuns:

Multe jocuri mai actuale nu mai pot fii puse in bara cu Win button...foloseste CTRL+ALT+DELETE eventual, eu cel putin asa fac

| Kyzz a răspuns:

Nu poti.si la mine e la fel.asa este joculstraight faceincearca pes 2010 deoarece este mult mai smeqwinking

| Dragotta a răspuns:

Mai sunt niste niste butoane pe langa butonul iwndows

Poti incerca Alt+tab- te scoate din joc jocul in bara si poti lucra cum vrei pe calc
ctrl+esc - iti inchide imediat fara salvare fara nimic jocul

Noroc. Funda plz