| sebisori a întrebat:

Buna TPU...am o problema cu tastatura..nu imi merg cifrele de la unu la sapte, iar daca apas butonul de bagat in bara mi se stinge calculatorul si la CTRL mi se opreste sonorul..va rog ajutati-ma nu vreau tastatura integrata. vreau una pentru jocuri. Funda

Răspuns Câştigător
| MCod3 a răspuns:

Dupa un timp orice tastatura au mouse se opreste din functionare, asa sunt facute din fabrica, dupa 400 (un exemplu ) de clik-uri de mouse el nu mai merge, iti recomand sa iti schmbi tastatura