| Adrianutzulica a întrebat:

Am instalat recent windows 8.1 Enterprise si nu imi deschide executabilele dela jocuri ce ar trebui sa fac.

Răspuns Câştigător
| gelu1970 a răspuns:

Activeaza windows si fa update. cand e la zi incearca din nou.
daca ai instalat un windows modificat, atunci nu cred ca ai rezolvare.
poate sa aiba si alte cauze, insa incearca intai sa faci ceea ce am scris. spun asta deoarece ai scris "recent"

2 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Adrian ai incercat sa actualizezi driverele?

| Adrianutzulica explică:

Windows-ul este activat, iar update-urile acuma le-am facut dar nimic nu stiu ce problema ar avea. Dar de la nici un joc nu merge executabilul. Daca ma pot ajuta FUNDA!