| Icyfull a întrebat:

Am instalat Win7 peste Win XP. Acum vreau să-l scot, cum procedez? Fundă chatterbox.

Răspuns Câştigător
| traveler a răspuns:

De ce te-ai mai incurcat?
Caut sistem restore si selecteaza data cind ai instalat w7 si da clik pe ea, in rest va face compul totul.Bafta.

| Icyfull explică (pentru traveler):

Mdaa,la asta nu m-am gândit. Mulţumesc.

3 răspunsuri:
| traveler a răspuns:

A mers, ma bucur pentru tine, acum trebuie sa cureti registri cu un program anume, cauta pe net este free:http://www.ylcomputing.com/content/view/12/31/ si asa vei avea si un comp rapid, harnic si curat.Bafta!