| anonim_4396 a întrebat:

Am instalat Windows 10 Pro, și toate driverele, și când mă joc jocuri nu îmi apar deloc în full-screen...Ce pot să fac?

5 răspunsuri:
| GPA a răspuns:

Laptop sau PC?
Ți-ai setat rezoluție pe maxim?
Click dreapta -> screen properties și selectează rezoluția maximă. Când intri pe joc setează rezoluția maximă pe care acesta o poate duce.
Daca laptop-ul are un ecran "widescreen", nu poți rezolva. Prin ecran widescreen, mă refer la cele 2 spații goale, când rulezi un joc. Acele ferestre de culoare neagra. Așa este făcut ecranul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Seteaza din joc...

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Am setat și așa dar tot nu merge!

| BogdanBz a răspuns:

Esti sigur ca ai instalat ultima versiune de direct x si ulitmile drviere pentru placa video? suta la suta de aici e problema

| Scrinic_Dorin_1999 a răspuns:

Încearcă ctrl+enter