| rebellu a întrebat:

Am instalat windows 8 si acum vreau sa bag inapoi windows 7 si imi da o eroare expanding windows files 0, am facut mai multe dvd-uri cu windows 7 si tot nu merg am facut si la viteze mai mici si mari si tot aceeasi problema. windows 8 merge sa il reinstalez dar 7 nu.va rog cine ma poate ajuta!

1 răspuns:
| StefanKogut a răspuns:

Inainte de a instala Win7 trebuie sa formatezi partitia pe care vrei sa instalezi os-ul. Daca tot nu merge inseamna ca discul e compromis, kitul pe care l-ai copiat pe disk are erori. Pentru a fi sigur de calitatea discului, descarca-l de pe site-ul oficial si verifica fisierul descarcat cu semnatura publicata pe site.