| TifaLockheart a întrebat:

deci am o mare problema cu windows 7 64 bytes, expanding files ramane la 0. Mentionez - da e cd original, da l-am mai folosit, da inainte nu imi facea nicio problema, da e in stare perfecta de functionare, da am spatiu pe partitie, da mor de nervi... Ma poate ajuta cineva?

1 răspuns:
| nashu40 a răspuns:

Inainte de instalare intra in bios si da pe "default settings" apoi salveaza cu F10. Verifica insa mai intai sa nu fie DVD-ul zgariat.
Daca nu reusesti asa, incearca sa scoti bateria de la bios 5 min, ca sa se faca un reset general.
Succes!