| Addaa1998 a întrebat:

Am inteles ca clasa a 7-a este cea mai grea... este adevarat? crying sad

9 răspunsuri:
| SupraDozaDeVise a răspuns:

Este mai grea pentru ca vei avea o materie noua: Chimie. Si la Biologie va fi unpic greu, dar daca inveti te vei obisnui. Nu-ti fa grij happy! Succes!

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Nu-i adevarat, vine liceul si o sa vezi tu laughing.

| Andrei233 a răspuns:

Nu.

| KnowEverything a răspuns:

Cine ti-a spus prostia asta? laughing

| Addaa1998 explică (pentru KnowEverything):

Prietenii si cei care au fost clasa aceasta

| KnowEverything a răspuns (pentru Addaa1998):

Neah. Nu iti face griji. La fel ca ceilalti, spun ca daca inveti poti sa ai medie mare (eu am avut 10 big grin )

| AstroAlex59 a răspuns:

DA, cand am fost si eu, erau foarte multe informatii, si se retineau foarte greu, dar o sa vina a 8a cand o sa recapitulati ce ati facut in a 7awinking

| Anabelle1203 a răspuns:

Nu.
A 8 a va fi putin mai grea decat de obicei.Va trebui sa faci pregatire la matematica sau romana(doar daca ai nevoie) pentru ca vei da 2 examene.
Mult succes in noul an scolar :*!

| Kisssssss a răspuns:

Daca inveti nu o sa fie greu, cea mai grea clasa e a 8 a in care trebuie sa dai examene I don't want to see