| crynutza34 a întrebat:

Este adevarat ca clasa a7-a este cea mai grea?

Răspuns Câştigător
| whatevernvm a răspuns:

Pai.nu.

Eu acum intru in clasa a 8a si dintre toate clasele, pe clasa a 7a am avut cea mai mare medie generala in comparatie cu a 5a si a 6a.

Cateva materii noi cu care trebuie sa te obisnuiesti si daca le prinzi le vei intelege, in rest e ok.

Multa bafta!

4 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Daa...a 7-a e cea m-ai grea...am avut cea mai mica medie generala.(la fel si clasa mea)

| Neimportant a răspuns:

Este putin dar cele mai grele materii sunt matematica si chimia happy

| StefanaR a răspuns:

Nu. Clasa a6a este cea mai grea. Intr-a 7a si a8a faci in general notiuni pe care le-ai invatat deja.

| Roxett a răspuns:

Asa mi s-a parut si mie. si am avut si cea mai mica medie din toti anii in clasa a 7-a. dar nu trebuie sa te sperii.