| BeHappyToRock a întrebat:

este adevarat ca clasa a 7a este cea mai grea? eu asa am auzit

Răspuns Câştigător
| smile a răspuns:

Sincer cu toti am trecut prina asta si pot sa ti spun ca daca inveti nu vei intampina probleme este adevarat ce vei da tezele unice care conteaza foarte mult in media de admitere la liceu dar nu trebuie sa iti faci griji si sunt sigura ca te vei descuraca daca vei invata pe parcursul anului.succes.fundita?happy

7 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Ai auzit prost
e naspa ca baga chimie.si civica
civica e floare la ureche
chimia.mama ei de chimie.
dar in rest ce faci? romana e toata numai o recapitulare
matematica... faci radicali, ai mult de lucrat cu numere in modul in Z si alte porcarii.
daca te tii de la inceput si esti atent/a, nu e deloc greu.

| Romancutza a răspuns:

Da de unde? Asa spun toti, adevarul este ca in fiecare clasa este greu, doar in fiecare clasa inveti lucruri noi pe care trebuie sa le stii.

| Mik3 a răspuns:

Da cam asa este happy

| Irmmma a răspuns:

Da, asa e.Si eu trec in a 7a! Nu te speria, sunt doua materii in plus, nu e chiar mult.Pentru cei care tocesc mereu nu e grealaughing. Sincer eu nu's tocilara dar nici nu pot sa spun ca nu stiu nimic.Bafta!

Răspuns utilizator avertizat
| C_9293 a răspuns:

Nu e adevarat...Bine,pentru cei care nu-si dau silinta nici macar sa citeasca lectiile iti dai si tu seama ca vor spune ca este cea mai greahappy...Si apropo de chimiehappy. Daca ai un profesor bun, nu ai cum sa nu iti plac a chimiatonguehappy

| Feel a răspuns:

Nu cred...eu asa stiu ca a8a e cea mai grea