| lovelolipop a întrebat:

Am internet de la RCS&RDS si firul este la calculator. Eu vreau sa il mut la la laptop dar trebuie sa fac o noua conexiune la care imi cere parola numele de utilizator (pe care le stiu)si numarul de telefon la care sa se sune pentru a se activa internetu. Ce trebuie sa fac? Spuneti-mi cum pot face o noua conexiune? Scrieti-mi pas cu pas sau lasati-mi id-ul pentru a imi spune pe mess.

Răspuns Câştigător
| andreiask a răspuns:

Celmaiscurtid este id-ul meu. Te pot ajuta sa creezi o noua conexiune. Am si eu tot RDS.