| 123cosmin23 a întrebat:

Am inventat un milshake cu gust super tare are gust de banane capsuni si ciocolata daca vreti sa stiti cum se face intrebatima

Răspuns Câştigător
| mriuls a răspuns:

Pai spune:pe

| 123cosmin23 explică (pentru mriuls):

Trebuie sa cumperi trei Dr. Oetker unu cu banane; unu cu capsuni; unu cu ciocolata; ai nevoie de o cana cu lapte rece si apoi amesteci milkshake cu lingula un minut si este gata

| 123cosmin23 explică (pentru mriuls):

Este folositor da sau nu vr un raspuns rapid

4 răspunsuri:
| Patrăţel a răspuns:

rolling on the floor)))))))))) cica '' pai nu trebuie' sa cumperi 3, nu doar unu''

| jmek4you a răspuns:

Stai sa ghicesc, ai cumparat din magazin un pliculet de la dr. oetker de milkshake cu banane si acum ne zici noua cum se face? Chiar asa de prosti ne crezi?