| lungu_4406 a întrebat:

Am mai pus odata aceasta intrebare dar ce icare mi-au raspuns nu m-au lamurit. Un coleg mi-a spus ca a vazut pe internet ca in spania la politie este un bugatti veyron, ferrari enzo si audi tt. Totusi suntem prieteni foarte buni si nu vad de ce m-ar minti. Chiar si eu am vazut pe internet bugatti veyron si audi tt pe care scriau policia adica politie in spaniola. Eu totusi l-as crede. Si mi-a mai spus si alte masini de lux de politie care sunt in spania la politie si pe care nu stau sa le mai enumar. Astept parerile voastre.

Răspuns Câştigător
| bebitzu a răspuns:

Da, e foarte posibil sa fie adevarat. La ce infrastructura exista in Spania, si ce autostrazi/sosele sunt le trebuie si masini care sa prinda lejer 300 (presupunand ca merge vreun nebun cu asa viteza) big grin

6 răspunsuri:
| FlavyUseu a răspuns:

Lol...bugatti este o masina de mare viteza...asta as crede doar pentru autostrazile din Germania care,unele, nu au limita de viteza,,, ferrari enzo tot masina rapida nu cred audi tt poate.
PS:bugatti este fff scumpa.la fel si ferrari.nu cred

| steve2011 a răspuns:

Pe ce dau banii Spaniolii! Bugatii Veyron atinge si 300km/h cu pedala la podea consuma tot rezervorul de benzina in 12 minute!

E un monstru masina aia, consuma ca draq de mult, atinge viteze incredibile (chiar si James May atinge 300km/h cu ea asa ca e ceva), deci chiar nu stiu ce sa zic, mai costa si de te rupe (800.000 lire)

Plus ca daca intra unu in buggati te costa reparatiile...

Audi tt sa zicem... dar si ala daca il busesti plangi dupa el.

| mihai20 a răspuns:

Decinu trebuie sa crezi tot ce vezi pe internet ce ai vazut poate fii o singura masina din toata spania. Exista masini speciale uite lamborghini exista chiar si in Romania dar bugaty costa prea mult si ar trebui sa aiba mii de bugaty deoarece spania e mare. uite audi tt poate exista dar eu raman la aceeasi parere bugaty sigur nu exista ca masina de politie in orice tara.ca concluzie prietenul tau dupa cum am vazut are 50% dreptate si tot atat minte a mai pus cateva artificii care le-a vazut ca tine pe net straight face intreb voi credeti tot ce vedeti pe net

| mycaela a răspuns:

Nu am inteles absolut nimic. ce e acela un veyron si audi tt?

| Andrei_8981 a răspuns:

In primul rand spania nu are masinini asa performante mai ales de politie. 2.credema am rude in spania!