| xxxtentacionsuntfan a întrebat:

Am nevoie de niste sfaturi, de câteva zile o femeie dubioasă sta la mine in cartier și vine după MN și îmi zice sa merg cu ea undeva frumos, și uneori este agresiva, ce ar trebui sa fac? Pot sa sun la poliție?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ar trebuii sa o refuzi, ca doar nu o sa te ia in carca si sa fuga cu tine.

| Mindfulness a răspuns:

Vrea să o babardesti

| Alexalex1000 a răspuns:

Da mi niste detalii... E mai mare decât tine, e în vârstă? Du-te la poliție și spune le și încearcă să o filmezi sa le arăți persoana