| TheHunter38 a întrebat:

Am nevoie de un antivirus online, bun, sa scaneze dar sa si stearga virusurile, nu bitdefender sau deastia, tocmai am scanat cu bitdefender, si mi-a scris ca n-am virusi

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bun decat bitdefender nu este, eu numai bitdefender folosesc. E adevarat ca cel gratuit nu face mare lucru, insa mai bine dai un ban si stai linistit. E apoximativ 10 euro cea mai ieftina versiune de la ei.

| tteo92 a răspuns:

Salut!
I-ati kaspersky, eu zic ca e mai bun decat bitdefender.
Daca esti interesat de anti-virus cu licenta, contacteaza-ma.

| Ella3133 a răspuns:

Eu am norton, dupa ce scaneaza calculatorul si gaseste virusii, ii serge singurbatting eyelashes

| gicaputinica a răspuns:

Kaspersky 2012