| Alessyaaa a întrebat:

Am nevoie de un powerpoint bun. Mi-am instalat acum cateva zile powerpoint 2007 dar cand il deschid imi apare un chenar sa deschid un document deja facut, iau eu vreau sa fac singura un proiect. Ceva ajutor? Multumesc anticipat, dau fundita!kiss

Răspuns Câştigător
| Danιel a răspuns:

Powerpoint care ti l-ai instalat tu este doar de vizualizare, prezentare. Cel de care ai nevoie se afla in suita Office. Daca doresti versiunea 2003, il poti descarca de pe acest link: http://www.filefront.com/17780107/Office-Student-Teacher-2003.iso/
Cheia de produs (Product Key): MDRTB-BV6T2-3HK9G-D9GQJ-7MWPQ