| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de un program care sa-mi faca zoom la video(doar la o portiune) si sa pot dupa accea salva videou` facut cu zoom pe particica accea.
Se poate? Exista asa program?
Funda serios chiar am nevoie serioasastraight face

Răspuns Câştigător
| jhonny999 a răspuns:

Se poate si cu Bs Player. pornesti Bs Playerul fara sa dai imaginea in fullscren si maresti imaginea din rotita mouselui, imaginea o poti misca tinand click stanga apasat, pentru captura apasa tastele shift+P salvarea se va face in C /program files/webteh/Bs Player.