| lolam a întrebat:

Am nevoie repede de raspuns! funda pentru rasp bun :deci windows movie maker nu mai mrg mi se inchide pur si simplu(am un vid de 3 min)daca se poate rezolvarea la aceasta problema; daca nu atunci programe gratuite de genul asta? am incercat cu videopad, sony vegas :nimic; as vrea un program cu efecte dar la care sa poti adauga ("insert")un clip la un videoclip. FUNDA

2 răspunsuri:
| DeNySa000 a răspuns:

Trebuie reinstalat pur si simplu altcveva nu cred ca poti sa faci pop

| vallerya a răspuns:

ProShowGold Producer! frt bunwinking il downloadezi si daca ai probleme cu el, scrie in PM... sper ca te-am ajutat; funda?