| Paradox24 a întrebat:

Heiii.

Am nevoie de un program cu care sa fac slideshow.
Inafara de Movie Maker si Sony Vegas.
Imi trebuie efecte frumoase, si vreau sa pot scrie pe poze, dar sa aiba o calitate buna, ca movie maker are o calitate foarte proasta.

Va rog. Am nevoie repede. Multumesc.

Funda la cel mai bun ^^

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Si Sony Vegas ce are? Ai multe efecte in el! Un alt program bun este -> MAGIX Movie Edit Pro 16 Plus HD sau MAGIX Xtreme Photostory on CD/DVD Deluxe.Ambele au multe efecte.
http://www.magix.com/us/free-download/

Bafta!

| Officialme93 a răspuns:

Iti sugerez sa nu te incurci cu atatea programe complicate. Slide in PPT si ai efecte ai tot ce ti trebuie. Este clasic dar de foarte mare ajutor. O sa fi multumit de el sigur. Baftahappy