| AerDeMunte a întrebat:

AM NEVOIE URGENT DE UN RASPUNS! cum pot pune o tema la google Chrome.de pe site lor? dau funda urgent un raspuns...love struck astept raspuns

6 răspunsuri:
| cryssu2008 a răspuns:

O selctezi de la setarile lor, daca ai cont la ei pe site.

| AerDeMunte explică (pentru cryssu2008):

Am cont acum l-am facut... dar cum o selectez? ca imi apare un chenar atunci cand tin pe poza si imi scrie disponibil aici... cand dau pe disponibil aici imi da site-ul cum sa downloadez google chrome.dar il am

| Asami a răspuns:

Trebuie sa-ti faci cont si dupa ce intri in cont setezi de acolo.

| AerDeMunte explică (pentru Asami):

Am cont dar cum o selectez?

| Zebastian a răspuns:

Salut. Acum 2-3 zile au facut un tutorial cei de la www.videotutorial.ro pe aceasta tema. Uite link-ul aici : http://www.videotutorial.ro/? tag=realizare-tema-pentru-browserul-chrome

| AerDeMunte explică (pentru Zebastian):

MS ....am nevoie cum sa pot activa o tema de la google chrome? daca stii te rog sa ma ajuti dau funda 100%