| EuRazvan20005353 a întrebat:

Am o problema cu google Chrome.De foarte multe ori mi se deschide o alta pagina sau ma redirectioneaza.Chiar si cand joc jocuri, imi pune jocul in bara si imi deschide o pagina de internet chiar daca nu am Google-ul deschis. Ajutati-ma va rog.
Funda!

Răspuns Câştigător
| Nede a răspuns:

E probabil un virus. du'te la Extensions si dezactiveaza tot ce nu ai instalat tu. Apoi du'te la setari avansate si jos de tot da un reset la Chrome. asta ar trebui sa rezolve problema.