| carcera69 a întrebat:

Am nevoie urgenta de ajutor va rog! Am un memory stick de 4 Gb am cateva datte foarte importante pe el si cand incerc sa il deschid nu ma lasa decat sa ii dau format am nevoie de date cat mai repede daca ma poate ajuta ceineva dau funda dau panglica de toate! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| ursey a răspuns:

Nu stiu sigur daca mai ai alta posibilitate decat sa-l formatezi daca il formatezi incearca un program de recuperare gen file scavenger asa recuperezi date sterse de pe hard si stick
http://www.youtube.com/watch?v=Tv57XsJzc40

4 răspunsuri:
| manuel72 a răspuns:

Daca nu l-ai formatat inca, te pot ajuta sa recuperezi datele de pe el.

| manuel72 a răspuns:

Sau chiar daca l-ai formatat...nu schimba cu nimic datele problemei.

| carcera69 explică (pentru manuel72):

Cum?

| manuel72 a răspuns (pentru carcera69):

Am un program profesional, Stellar phoenix.