| Chillcs a întrebat:

Am niste filme de la un aparat foto cum se folosea mai demult, si as vrea sa stiu daca prin Braila mai sunt centre de developat? Filmele mele au mai bine de 10 ani dar n-au fost scoase din tuburi deci cred ca mai merg developate.

Răspuns Câştigător
| nellyneliana a răspuns:

Buna! Iti spun eu sigur ca merg developate pentru ca am avut si eu asa de ani multi si nu aveau absolut nimic.sigur gasesti unde sa le developezi si sa scoti pozele in Braila.

1 răspuns: