| anonim_4396 a întrebat:

Am niste haine de cand eram mai grasa (+10-15 kilograme fata de acum). Evident, imi sunt prea largi in momentul acesta, dar nu vreau sa renunt la ele.
In afara de clasicul „intrat la apa", exista solutii care pot stramta hainele? Sau ce pot sa fac, in afara de elastic, croitorie, etc?
Sa reduca din elasticitate, sa le faca mai mici, habar n-am pe ce principiu, dar banuiesc ca m-ati inteles.

1 răspuns:
| adrianstefan a răspuns:

Nu cred ca exista, dar du-te si tu la o spalatorie si afla laughing)!