| Catalin97_8068 a întrebat:

Am o intreba daca ma puteti ajuta am o bicicleta si i-a fost faramat butucul de pe spate as vrea sa schimb pinioanele da nu cu chei de alea speciale ca nu prea am bani as incerca ceva care se folosesc de obicei chei sau patent sau ceva astept raspunsuri las si id in caz ca imi aratati cu camera ceva am si poze vi le arat pe mess poze de la pinioane. Dau Funda+Vot.Si nu stiu daca am pus in categoria potrivita intrebarea.

1 răspuns:
| Sebasteano a răspuns:

Eu nu stiu cum arata bicicleta daca as stii ti-as spune de sa faci.