| vericika a întrebat:

Am o intrebarebig grin

de craciun as vrea sa merg in Italia cu parintii mei(in vizita la fratii mei)insa parintii mei vor sa se intoarca mai repede
daca nu am implinit 18 ani pot sa ma intorc in Romania cu cumnata mea(ea fiind majora), daca nu am imputernicire?big grin

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Daca ai peste 15 ani si ai buletin poti sa faci lucrul acesta! dar cred ca iti trebuie procura semnata de ambii parinti! :. e cam complicat, ar tr sa intrebi pe cineva specializat!