| bogdanchicu a întrebat:

Am o intrebare? Putin cam stupida stiu, dar vreau sa ma ajutati cu ceva.
Am avut o discutie cu niste colegi si m au speriat cu virusul asta Hiv care e periculos, cum trebuie procedat cu oamenii care au asa ceva?
Si de exemplu, cat traieste Hiv pe un big de epilare?

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cum sa procedezi? Normal. Atât timp când nu faci sex neprotejat și nu exista contact de rani deschise sau instrumentar medical nu e niciun pericol.

Cât despre big... Întotdeauna îl folosești doar pe al tau nu vad de ce ai împarți așa ceva

| Anonimboy111 a răspuns (pentru suntserios):

Bic*

| suntserios a răspuns (pentru Anonimboy111):

M-ai prins, esti expert la bic.

| Anonimboy111 a răspuns (pentru suntserios):

La limba romana da sunt

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cat traieste Hiv pe un big de epilare?
Nu trăiește.

| bogdanchicu explică (pentru sadrian46):

Ma gandeam in cazul ipotetic vorbind, daca cineva s-ar fi facut cu el, si apoi eu nestiind m-as fi facut cu el, nu e posibil sa ramana ceva sange pe el? Doar intreb sa stiu cum sa procedezhappy

| mODIN a răspuns:

HIV e extraordinar de rar in Romania, stai linistit.

| norisorulpufos a răspuns:

Nu cred că hiv se cațără pe bic.

| AndreiBistriteanu a răspuns:

Big-ul este strict personal.
Se foloseste apoi se arunca.
Te poti imbolnavi de mai multe boli daca persoana dinaintea ta s-a taiat.Hiv de exemplu.