| ninoh11 a întrebat:

Am o mica intrebare! Este bine sa instalez de pe softonic?

Răspuns Câştigător
| DragomirMihail2020 a răspuns:

Este bine dar si rau.
1 Da iti descarca programul Mult Dorit pe care vreai sa il descarci.
2 Dar daca esti Obsedat si dai mereu Next=>Next=>Next=>Next=>Next=>...
O sa ai o supriza dupa aceea.

3 Desigur ca iti mai baga cateva programe poti da decline daca nu vrei si desigur ca programul iti instaleaza sau il descarci dar celalalte programe iti zice daca vrei sa instalezi sau nu.

Dezavantajul iti mai baga programe sa le instalezi prin sistem uneori.
Mult Succes!
Nu uita sa dai Funda celui mai bun raspuns care te-a ajutat.

2 răspunsuri:
| alexandradobre28 a răspuns:

Nu iti recomand Softonic-ul pentru nimic in lume.Am antivirus Bitdefender si acesta ma advertizeaza atunci cand descarc ceva daca are virusi sau nu.Am avut o incercare sa descarc Adobe Photoshop cs6, precum si Ms. Word, si alte programe, toate erau contaminate cu virusi