| Iris99 a întrebat:

Am o pisicuta care mi-a disparut de 2 zile. are 7-8 luni si imi este foarte dor de ia, credeti ca se va intoarce inapoi?

Răspuns Câştigător
| florina200 a răspuns:

Se va intoarce deoarece si pisica mea a disparut o saptamana si a venit inapoi.(separe ca isi cauta un mascul)

3 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

O sa se intoarca acasa, nu-ti face griji.cred ca e cu ''martanul'' meu, ca si ala e plecat de 2 zile rolling on the floor

| ady123 a răspuns:

Si papaglul meu s-a dus afara si dupa 5 minute s-a intors.Sa speram ca si psica ta face la fel. Daca nu fa niste anunturi si punele pe stalpi poate cineva a gasit-o Bafta

| alexmovila a răspuns:

Se poate intoarce daca nu e calcata de o masina.dar la 8 luni cred ca 100% nu pateste nimic ca doar pisicile batrane si motanii batrani patesc asa ceva deci se va intoarce