| Acadelecolorate2 a întrebat:

Nu mai imi gasesc pisicuta de vreo 3 saptamani, tineam foarte mult la ea, o am de 1 an si jumatate si de 3 saptamani a a disparut. Mentionez ca stau la casa la tara. O iubesc foarte mult, o cheama Bella si este foarte cuminte.Credeti ca se va intoarce?

3 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Bună!
O să se întoarcă. Acum câţiva ani, când era şi al meu de un an, un an jumate, a fugit de vreo 2-3 ori dar în 3-4 săptămâni s-a întors acasă. Stai liniştită, cred că toţi au o perioadă ca asta...

| BiAnCaIoAnA2000 a răspuns:

Daca spui ca o ai de mult timp de obicei pisicile pleaca si revin inapoi. Dar daca nu mai vine(imi pare rau sa iti spun caci am avut si eu o pisica la care am tinut foarte mult la ea, Boni, si tot asa mi s-a intamplat)ori a luat- o un vecin, poate a fatat si aramas acolo unde a fatat, sau a m...u...rit.Imi pare rau daca te- am deprimat. Sper sa o gasesti mai caut- o.

| Acadelecolorate2 explică:

Sper sa se intoarca mentionez ca o am de 1 an si jumatate si niciodata nu a plecat, adica a plecat dar pleca dimineata si dupa-amiaza venea mie asa dor de ea:*:*... Iubesc animalele, si de curand mia mai murit si un caine pichinez pufilove struck. Sper sa se intoarca Bella!