| Grigore1239 a întrebat:

Am o placa video care i s-a dezlipit tot ala unde vine ventilatorul(nu are ventilator pe el) si l-am dus la un service de reparat calculatore.Acolo mi-a pus pe el pasta termica si l-a lipit.Dar tot se misca de acolo.De ce? E normal sa se miste?

3 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Depinde ce tip de prindere a radiatorului are. Dacă este de tip clemă, aceasta permite o oarecare mobilitate a radiatorului - dacă este cu şuruburi nu are voie.

| rinos a răspuns:

Se misca deoarece nu a fost lipit bine si nu este normal sa se miste

| rinos a răspuns:

Sall se misca deoarece nu este lipit bine si nu este normal sa se miste