| AndreiAndrei1999 a întrebat:

Am o preblem ala calculator... si ma intrebam daca ma puteti ajuta... problema mea este urmatoarea:
Cand intru in " MY COMPUTER" de ex, stiti ca se deschide o fereastra cu MY COMPUTER... ca la toate calculatoarele. si dai pe program file sau depinde cum aveti voi tot in aceeasi fereastra vi se deschide. Mie cand dau pe my computer mi se deschide o fereeastra si daca dau dupa pe program files mi se mmai deschide o fereastra. nu ramane tot in aceeasi. si dupa daca dau in " games" sa zicem. mi se mai deschide inca o fereeastra.
FUNDA!

1 răspuns:
| Jitea_Stefan_Alex_1985 a răspuns:

Pai cred ca e o problema cu calculatorul tau. Poate ca ai prea multe programe pe el sau ca l-ai virusat si nu ti-ai dat seama.